Зварювальний інвертор STAMOS S-MMA-200PI.2 (10020227)
Відео 1Фото 7 |
STAMOS S-MMA-200PI.2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STAMOS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STAMOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STAMOS S-MMA-200PI.2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stamos Welding Group S-MMA-200PI2 spawarka elektrodowa inwerter E-Hand MMA | 529 zł |
Spawarka MMA - 200 A - 230 V - IGBT | 529 zł |
Kompaktowa niezawodna spawarka MMA IGBT Hot Start 200A 230V S-MMA-200PI.2 | 573 zł |
Відеоогляди
Модификації STAMOS S-MMA-200PI.2
Ціни на STAMOS S-MMA-200PI.2 |
---|---|---|---|---|
STAMOS S-MMA-160PI | від 360 zł | 6 пропозицій | ||
STAMOS S-MMA-200PI.2 | від 529 zł | 3 пропозиції | ||
STAMOS S-MMA-250PI.2 | від 599 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →