Зварювальний напівавтомат-інвертор Kemppi MinarcMig Evo 200 (61008200)
Відео 6Фото 9 |
Kemppi MinarcMig Evo 200 170 A 4.8 кВA 200 A 6.2 кВA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kemppi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kemppi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kemppi MinarcMig Evo 200
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kemppi MinarcMIG EVO 200 A MIG/MAG inwerterowa spawarka synergia aluminium | 11 500 zł |
Spawarka Migomat Kemppi MinarcMIG Evo 200 - zestaw : Wyposażenie - pakiety | 6 801 zł |
Kemppi Spawarka inwerter MinarcMig Evo 200 w zestawie do drutu wypełniając | 10 760 zł |
Kemppi MinarcMIG EVO 200 MIG/MAG spawarka inwertorowa 200 A synergia alumi | 10 500 zł |
SET Kemppi MinarcMIG EVO 200 A MIG/MAG spawarka inwertorowa synergia alumi | 11 000 zł |
Spawarka Migomat Kemppi MinarcMIG Evo 200 - zestaw : Wyposażenie - pakiety | 7 399 zł |
Spawarka Migomat Kemppi MinarcMIG Evo 200 - zestaw : Wyposażenie - pakiety | 7 499 zł |
Відеоогляди
Модификації Kemppi MinarcMig Evo 200
Ціни на Kemppi MinarcMig Evo 200 |
---|---|---|---|---|
Kemppi MinarcMig Evo 170 | від 8 496 zł | 3 пропозиції | ||
Kemppi MinarcMig Evo 200 | від 6 801 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →