Зварювальний напівавтомат-інвертор Kemppi MinarcMig Evo 170 (61008170)
Відео 6Фото 9 |
Kemppi MinarcMig Evo 170 170 A 4.8 кВA 200 A 6.2 кВA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kemppi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kemppi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kemppi MinarcMig Evo 170
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kemppi MinarcMig 170 EVO przenośna spawarka inwertorowa MIG | 8 496 zł |
Kemppi MinarcMIG EVO 170 MIG/MAG spawarka inwertorowa 170 A aluminium stal | 8 500 zł |
ZESTAW Kemppi MinarcMIG EVO 170 A MIG/MAG spawarka inwerterowa aluminium E | 9 500 zł |
Відеоогляди
Модификації Kemppi MinarcMig Evo 170
Ціни на Kemppi MinarcMig Evo 170 |
---|---|---|---|---|
Kemppi MinarcMig Evo 170 | від 8 496 zł | 3 пропозиції | ||
Kemppi MinarcMig Evo 200 | від 6 801 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →