Inwerterowy półautomat spawalniczy IDEAL Praktik MIG 200 (PMIG200V2)
Wideo 3Zdjęcia 7 |
IDEAL Praktik MIG 200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL Praktik MIG 200
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw Ideal Praktik MIG 200 MIG/MAG spawarka inwerterowa 200 A spawarka 3 | 3 000 zł |
Spawarka Migomat Ideal Praktik Mig 200 Igbt Mag Mma 200A 230V Lutospawanie | 1 499 zł |
Ideal Półautomat spawalniczy Praktik MIG 200 IGBT 230V | 1 221 zł |
Spawarka Migomat Ideal Praktik MIG 200 ND MMA IGBT - zestaw : Wyposażenie | 899 zł |
Spawarka Migomat Ideal Praktik MIG 200 ND MMA IGBT - zestaw : Wyposażenie | 899 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →