Зварювальний інвертор STAMOS S-MMA 230Z (10021385)
Фото 4 |
STAMOS S-MMA 230Z |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STAMOS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STAMOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STAMOS S-MMA 230Z
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Stamos Germany S-MMA 230Z spawarka elektrodowa IGBT 220 A Hot Start 8 m sp | 629 zł |
Spawarka MMA - IGBT - 220 A - cykl pracy 60 - przewód 8 m | 599 zł |
Stamos Germany Spawarka inwertorowa MMA IGBT z funkcjami Hot Start Arc For | 640 zł |
Spawarka inwertorowa MMA IGBT Hot Start 220A | 589 zł |
Spawarka inwertorowa MMA IGBT z funkcjami Hot Start Arc Force 220 A | 645 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →