Зварювальний інвертор STAMOS S-PLASMA 125H (10020067)
Відео 1Фото 8 |
STAMOS S-PLASMA 125H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STAMOS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STAMOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STAMOS S-PLASMA 125H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Przecinarka plazmowa - 125 A - 400 V - łuk pilotujący | 3 549 zł |
Stamos Przecinarka plazmowa S-PLASMA 125H SELECTION 125A Przecinarka plazm | 3 790 zł |
Przecinarka plazmowa -125 A -400 V Stamos S-plasma | 3 514 zł |
Przecinarka plazmowa S-PLASMA 125H SELECTION 125A | 3 755 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →