Falownik spawalniczy STAMOS S-MMA 230Z (10021385)
Zdjęcia 4 |
STAMOS S-MMA 230Z |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog STAMOS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele STAMOS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup STAMOS S-MMA 230Z
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stamos Germany S-MMA 230Z spawarka elektrodowa IGBT 220 A Hot Start 8 m sp | 629 zł |
Spawarka MMA - IGBT - 220 A - cykl pracy 60 - przewód 8 m | 599 zł |
Stamos Germany Spawarka inwertorowa MMA IGBT z funkcjami Hot Start Arc For | 640 zł |
Spawarka inwertorowa MMA IGBT Hot Start 220A | 589 zł |
Spawarka inwertorowa MMA IGBT z funkcjami Hot Start Arc Force 220 A | 645 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →