Зварювальний напівавтомат-інвертор IDEAL Tecno MIG 254/2 Pulse (TMIG254/2P)
Фото 8 |
IDEAL Tecno MIG 254/2 Pulse |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IDEAL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IDEAL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IDEAL Tecno MIG 254/2 Pulse
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Półautomat Spawalniczy Ideal Tecno Mig 254/2 Pulse Mag Mma Tig DC 200A 3W1 | 2 699 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 254/2 Pulse - zestaw : Wyposażenie - pakie | 2 699 zł |
Spawarka Inwertorowa Inwerter Ideal Mig 254/2 Puls Mma Tig DC 200A Alu Igb | 3 649 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 254/2 Pulse - zestaw : Wyposażenie - pakie | 2 820 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →