Inwerterowy półautomat spawalniczy ESAB Rebel EMP 215ic
Wideo 7Zdjęcia 2 |
ESAB Rebel EMP 215ic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ESAB 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ESAB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ESAB Rebel EMP 215ic
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ESAB REBEL EMP215ic CE spawarka wieloprocesowa MIG WIG MMA | 9 300 zł |
Spawarka Migomat 3w1 ESAB Rebel EMP 215ic - zestaw : Wyposażenie - pakiety | 9 299 zł |
ZESTAW ESAB Rebel EMP 215ic WIG MIG/MAG spawarka inwerterowa 240A 1 | 16 000 zł |
ESAB Rebel EMP 215ic MIG/MAG WIG spawarka inwertorowa 240 A aluminium | 10 000 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →