Зварювальний інвертор ESAB Rogue ES 180i (0700500077)
Відео 6Фото 4 |
ESAB Rogue ES 180i 150 A 6.9 кВA 4.35 кВт 180 A 8.7 кВA 5.5 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ESAB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ESAB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ESAB Rogue ES 180i
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ESAB Rogue ES 180i żółty 700500077 | 1 699 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 180i - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 679 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 180i - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 809 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 180i - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 709 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 180i - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 809 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 180i - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 709 zł |
Відеоогляди
Модификації ESAB Rogue ES 180i
Ціни на ESAB Rogue ES 180i |
---|---|---|---|---|
ESAB Rogue ES 150i | від 1 292 zł | 7 пропозицій | ||
ESAB Rogue ES 180i | від 1 679 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →