Зварювальний інвертор ESAB Rogue ES 150i (0700500076)
Відео 6Фото 8 |
ESAB Rogue ES 150i 150 A 6.9 кВA 4.35 кВт 180 A 8.7 кВA 5.5 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ESAB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ESAB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ESAB Rogue ES 150i
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ESAB Rogue ES 150i CE 0700500076 spawarka łukowa 700500076 | 1 558 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 150i - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 292 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 150i - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 322 zł |
Esab Rogue ES 150i 150 A spawarka falownik ARC elektrody MMA WIG | 1 558 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 150i - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 322 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 150i - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 422 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 150i - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 422 zł |
Відеоогляди
Модификації ESAB Rogue ES 150i
Ціни на ESAB Rogue ES 150i |
---|---|---|---|---|
ESAB Rogue ES 150i | від 1 292 zł | 7 пропозицій | ||
ESAB Rogue ES 180i | від 1 679 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →