Falownik spawalniczy ESAB Rogue ES 150i (0700500076)
Wideo 6Zdjęcia 8 |
ESAB Rogue ES 150i 150 А 6.9 kVA 4.35 kW 180 А 8.7 kVA 5.5 kW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ESAB 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ESAB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ESAB Rogue ES 150i
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ESAB Rogue ES 150i CE 0700500076 spawarka łukowa 700500076 | 1 558 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 150i - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 292 zł |
Esab Rogue ES 150i 150 A spawarka falownik ARC elektrody MMA WIG | 1 558 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 150i - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 322 zł |
Spawarka inwertorowa ESAB Rogue ES 150i - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 422 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje ESAB Rogue ES 150i
Ceny na ESAB Rogue ES 150i |
---|---|---|---|---|
ESAB Rogue ES 150i | od 1 292 zł | 5 oferty | ||
ESAB Rogue ES 180i | od 1 679 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →