Inwerterowy półautomat spawalniczy IDEAL Tecno MIG 250/2 Pro (TMIG250/2V2)
Zdjęcia 5 |
IDEAL Tecno MIG 250/2 Pro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL Tecno MIG 250/2 Pro
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Półautomat Spawlaniczy Ideal Tecno Mig 250/2 Pro Igbt Mma 230V 400V 250A | 2 999 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 250/2 PRO MMA Digital - zestaw : Wyposażen | 3 174 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 250/2 PRO MMA Digital - zestaw : Wyposażen | 2 399 zł |
Ideal Półautomat Spawalniczy Tecnomig 250/2 Pro BW TMIG250V2 5903991106612 | 2 671 zł |
PÓŁAUTOMAT SPAWALNICZY TECNOMIG 250/2 PRO | 2 629 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →