Inwerterowy półautomat spawalniczy IDEAL Tecno MIG 220 MMA Digital II v2 (TMIG220V2)
Zdjęcia 7 |
IDEAL Tecno MIG 220 MMA Digital II v2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL Tecno MIG 220 MMA Digital II v2
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 220 MMA Digital II v2 - zestaw : Wyposażen | 1 809 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 220 MMA Digital II v2 - zestaw : Wyposażen | 1 349 zł |
Ideal Półautomat Spawalniczy Tecnomig 220 Mma Digital BW TMIG220V2 5903991 | 1 536 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 220 MMA Digital II v2 - zestaw : Wyposażen | 1 349 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 220 MMA Digital II v2 - zestaw : Wyposażen | 1 399 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →