Inwerterowy półautomat spawalniczy Weldman Midi MIG 220 (103 111)
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Weldman Midi MIG 220 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Weldman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Weldman.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Weldman Midi MIG 220
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Weldman Półautomat spawalniczy inwertorowy MIDI MIG 220A 230V (103 111) | 1 356 zł |
Spawarka Migomat Weldman Midi MIG 220 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - S | 1 399 zł |
Półautomat spawalniczy Weldman, inwerterowymidi mig220 220a35/5kg | 1 650 zł |
Spawarka Migomat Weldman Midi MIG 220 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - S | 1 399 zł |
Spawarka Migomat Weldman Midi MIG 220 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - P | 1 484 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →