Inwerterowy półautomat spawalniczy Weldman Micro MIG 200 (103 105)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Weldman Micro MIG 200 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Weldman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Weldman.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Weldman Micro MIG 200
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw Weldman MICRO MIG 200 MIG/MAG spawarka inwerterowa 200 A spawarka 3 | 2 400 zł |
Spawarka Migomat Weldman Micro MIG 200 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 449 zł |
Spawarka Migomat Weldman Micro MIG 200 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 997 zł |
WELDES Zestaw Weldman MICRO MIG 200 MIG/MAG inwertorowa spawarka 200 A spa | 3 000 zł |
Weldman Micro MIG 200 MIG/MAG WIG spawarka 200 A maszyna spawalnicza podwo | 2 300 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →