Зварювальний напівавтомат-інвертор Weldman Micro MIG 215 Syn (103 108)
Відео 2Фото 8 |
Weldman Micro MIG 215 Syn |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weldman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weldman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weldman Micro MIG 215 Syn
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Spawarka Weldman MICRO MIG 215 Synergy MMA/TIG FLUX IGBT 1 | 2 327 zł |
Spawarka Migomat Weldman Micro Mig 215 Synergia Alu Mma Tig 230V 210A 3W1 | 2 349 zł |
Spawarka Migomat Weldman Micro MIG 215 Synergia - zestaw : Wyposażenie - p | 1 399 zł |
Spawarka Inwertorowa Inwerter Weldman Micro Mig 215 Synergia Aluminium 3W1 | 1 399 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →