Зварювальний напівавтомат-інвертор Weldman Midi MIG 220 (103 111)
Відео 2Фото 7 |
Weldman Midi MIG 220 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weldman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weldman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weldman Midi MIG 220
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Weldman Półautomat spawalniczy inwertorowy MIDI MIG 220A 230V (103 111) | 1 356 zł |
Spawarka Migomat Weldman Midi MIG 220 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - P | 1 954 zł |
Półautomat spawalniczy Weldman, inwerterowymidi mig220 220a35/5kg | 1 650 zł |
Spawarka Migomat Weldman Midi MIG 220 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - S | 1 399 zł |
Spawarka Migomat Weldman Midi MIG 220 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - P | 2 142 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →