Зварювальний напівавтомат-інвертор Weldman Micro MIG 200 (103 105)
Відео 1Фото 7 |
Weldman Micro MIG 200 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weldman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weldman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weldman Micro MIG 200
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw Weldman MICRO MIG 200 MIG/MAG spawarka inwerterowa 200 A spawarka 3 | 2 400 zł |
PÓŁAUTOMAT SPAWALNICZY WELDMAN MICRO MIG 200 MAG MMA 230V 200A ALU IGBT | 1 653 zł |
Spawarka Migomat Weldman Micro MIG 200 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 449 zł |
Spawarka Migomat Weldman Micro MIG 200 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 997 zł |
WELDES Zestaw Weldman MICRO MIG 200 MIG/MAG inwertorowa spawarka 200 A spa | 3 000 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →