Зварювальний напівавтомат-інвертор Sherman DUALMIG 210 S4 (7811699)
Відео 1Фото 12 |
Sherman DUALMIG 210 S4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sherman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sherman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sherman DUALMIG 210 S4
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw 1 Sherman DUALMIG 210 S4 MIG/MAG spawarka inwertorowa 200 A maszyna | 3 000 zł |
Spawarka Migomat Sherman DUALMIG 210 S4 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 511 zł |
Spawarka Migomat Sherman DUALMIG 210 S4 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 992 zł |
Sherman DUALMIG 210 S4 MIG/MAG spawarka inwerterowa 200 A bezgazowa | 1 700 zł |
Spawarka Migomat Sherman DUALMIG 210 S4 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 584 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →