Зварювальний інвертор Sherman TIG 201 AC/DC (SINW-TIG201ACDC)
Фото 6 |
Sherman TIG 201 AC/DC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sherman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sherman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sherman TIG 201 AC/DC
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw 2 Sherman TIG 201 AC/DC WIG AC/DC HF spawarka inwertorowa 200 A spa | 5 000 zł |
Spawarka Sherman TIG 201 AC/DC - zestaw : Wyposażenie - pakiety - Standard | 2 043 zł |
SHERMAN TIG 201 ACDC | 1 735 zł |
Spawarka Sherman TIG 201 AC/DC - zestaw : Wyposażenie - pakiety - Standard | 2 043 zł |
Spawarka Sherman TIG 201 AC/DC - zestaw : Wyposażenie - pakiety - Pakiet a | 2 538 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →