Inwerterowy półautomat spawalniczy Sherman DUALMIG 210 S4 (7811699)
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Sherman DUALMIG 210 S4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sherman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sherman.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sherman DUALMIG 210 S4
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw 1 Sherman DUALMIG 210 S4 MIG/MAG spawarka inwertorowa 200 A maszyna | 3 000 zł |
Spawarka Migomat Sherman DUALMIG 210 S4 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 511 zł |
Spawarka Migomat Sherman DUALMIG 210 S4 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 2 914 zł |
Sherman DUALMIG 210 S4 MIG/MAG spawarka inwerterowa 200 A bezgazowa | 1 700 zł |
Spawarka Migomat Sherman DUALMIG 210 S4 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 1 584 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →