Inwerterowy półautomat spawalniczy Weldman Micro MIG 215 Syn (103 108)
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Weldman Micro MIG 215 Syn |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Weldman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Weldman.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Weldman Micro MIG 215 Syn
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spawarka Weldman MICRO MIG 215 Synergy MMA/TIG FLUX IGBT 1 | 2 327 zł |
Spawarka Migomat Weldman Micro Mig 215 Synergia Alu Mma Tig 230V 210A 3W1 | 2 349 zł |
Spawarka Migomat Weldman Micro MIG 215 Synergia - zestaw : Wyposażenie - p | 1 399 zł |
Spawarka Inwertorowa Inwerter Weldman Micro Mig 215 Synergia Aluminium 3W1 | 1 399 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →