Falownik spawalniczy Weldman Tiger TIG 210 (103 032)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Weldman Tiger TIG 210 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Weldman 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Weldman.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Weldman Tiger TIG 210
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WELDMAN spawarka inwertorowa TIGER TIG 210 DC HF PULS IGBT POST GAS | 2 300 zł |
Spawarka Inwerter Weldman Tornado 200 Tig Ac DC Mma Puls 200A Aluminium Hf | 2 199 zł |
Weldman Tiger TIG 210 DC Spawarka TIG Spawarka inwertorowa MMA 230V 210A I | 1 539 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →