Inwerterowy półautomat spawalniczy IDEAL Tecno MIG 212 LCD Synergic (TMIG212LCD)
Zdjęcia 12 |
IDEAL Tecno MIG 212 LCD Synergic |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL Tecno MIG 212 LCD Synergic
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Unimet PÓŁAUTOMAT SPAWALNICZY TECNOMIG 212 LCD SYNERGIC VRD ALU | 2 397 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 212 LCD Synergic - zestaw : Wyposażenie - | 1 939 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 212 LCD Synergic - zestaw : Wyposażenie - | 1 859 zł |
Ideal Półautomat Spawalniczy Tecnomig 212 Lcd Synergic Vrd Alu BW TMIG212S | 2 148 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 212 LCD Synergic - zestaw : Wyposażenie - | 3 615 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →