Falownik spawalniczy IDEAL Expert TIG 210 AC/DC PFC (EXTIG210AC)
Zdjęcia 6 |
IDEAL Expert TIG 210 AC/DC PFC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL Expert TIG 210 AC/DC PFC
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ideal EXPERT TIG 210 AC/DC PFC spawarka inwertorowa 200 A IGBT PULS 2 pozi | 3 400 zł |
Spawarka Ideal Expert TIG 210 AC/DC PFC - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 3 699 zł |
Spawarka Ideal Expert TIG 210 AC/DC PFC - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 4 179 zł |
Spawarka Ideal Expert TIG 210 AC/DC PFC - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 4 319 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →