Falownik spawalniczy IDEAL Praktik TIG 200 AC/DC (PTIG200AC)
Zdjęcia 7 |
IDEAL Praktik TIG 200 AC/DC |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL Praktik TIG 200 AC/DC
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ideal PRAKTIK TIG 200 AC/DC spawarka inwertorowa ze stali nierdzewnej 200 | 3 000 zł |
Spawarka Inwertorowa Inwerter Ideal Praktik Tig 200 Ac/dc Mma Puls Alu Hf | 2 909 zł |
Spawarka Ideal Praktik TIG 200 AC/DC - zestaw : Wyposażenie - pakiety - St | 2 209 zł |
Spawarka Ideal Praktik TIG 200 AC/DC - zestaw : Wyposażenie - pakiety - Pa | 2 693 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →