Falownik spawalniczy IDEAL Praktik 220
Zdjęcia 4 |
IDEAL Praktik 220 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL Praktik 220
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ideal PRAKTYKA 220 spawarka inwerterowa do spawania MMA zasilanie napięcie | 822 zł |
Spawarka inwertorowa Ideal Praktik 220 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 759 zł |
Spawarka inwertorowa Ideal Praktik 220 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 669 zł |
Spawarka inwertorowa Ideal Praktik 220 LED Synergy Pulse - zestaw : Wyposa | 799 zł |
Spawarka inwertorowa Ideal Praktik 220 - zestaw : Wyposażenie - pakiety - | 669 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →