Inwerterowy półautomat spawalniczy IDEAL Tecno MIG 280 4x4 Digital MMA (TMIG280V2)
Zdjęcia 6 |
IDEAL Tecno MIG 280 4x4 Digital MMA 280 А 8.3 kW 330 А 10.4 kW |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL Tecno MIG 280 4x4 Digital MMA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spawarka Migomat Ideal Tecno Mig 280 4X4 Digital Mma 400V 280A Aluminium | 3 149 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 280 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie | 3 329 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 280 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie | 3 429 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 280 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie | 2 649 zł |
Spawarka Migomat Ideal Tecnomig 280 4x4 Digital MMA - zestaw : Wyposażenie | 3 029 zł |
Modyfikacje IDEAL Tecno MIG 280 4x4 Digital MMA
Ceny na IDEAL Tecno MIG 280 4x4 Digital MMA |
---|---|---|---|---|
IDEAL Tecno MIG 280 4x4 Digital MMA | od 2 649 zł | 5 oferty | ||
IDEAL Tecno MIG 330 4x4 Digital MMA | od 2 949 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →