Зварювальний напівавтомат-інвертор Magnum MIG 205L (U MI 205L AUT)
Відео 6Фото 13 |
Magnum MIG 205L |
|
У комплекті кабель електродотримача, кабель пальника та кабель маси.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magnum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magnum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magnum MIG 205L
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Magnum MIG 205L LCD MIG/MAG 200 Amp Synergia LCD lutowanie inwertorowa spa | 4 300 zł |
Spawarka Migomat Magnum MIG 205L - zestaw : Wyposażenie - pakiety - Standa | 2 490 zł |
Zestaw 2 Magnum MIG 205L LCD MIG/MAG 200A Synergia LCD lutownica inwertoro | 6 000 zł |
Zestaw 1 Magnum MIG 205L LCD MIG/MAG 200 Amp Synergia LCD lutowanie inwert | 5 500 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →