Inwerterowy półautomat spawalniczy Magnum MIG 205L (U MI 205L AUT)
Wideo 6Zdjęcia 13 |
Magnum MIG 205L |
|
Zawiera kabel uchwytu elektrody, kabel palnika i kabel uziemiający.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Magnum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Magnum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Magnum MIG 205L
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Magnum MIG 205L LCD MIG/MAG 200 Amp Synergia LCD lutowanie inwertorowa spa | 4 300 zł |
Spawarka Migomat Magnum MIG 205L - zestaw : Wyposażenie - pakiety - Pakiet | 2 589 zł |
Spawarka Migomat Magnum MIG 205L - zestaw : Wyposażenie - pakiety - Standa | 2 490 zł |
Zestaw 2 Magnum MIG 205L LCD MIG/MAG 200A Synergia LCD lutownica inwertoro | 6 000 zł |
Zestaw 1 Magnum MIG 205L LCD MIG/MAG 200 Amp Synergia LCD lutowanie inwert | 5 500 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →