Зварювальний інвертор Magnum THF 201 Puls (U I THF201P D)
Відео 1Фото 8 |
Magnum THF 201 Puls |
|
У комплекті кабель пальника, кабель електродотримача та кабель маси.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Magnum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Magnum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Magnum THF 201 Puls
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Magnum THF 201 Puls WIG DC HF spawarka inwertorowa 200 A spawarka stal szl | 2 000 zł |
Spawarka Inwerterowa Magnum Thf 201 Puls Tig DC Mma 230V 200A Hf Zestaw | 1 650 zł |
Spawarka Magnum TIG THF 201 Puls Digital - zestaw : Wyposażenie - pakiety | 1 650 zł |
Un Spawarka Invertorowa Mma Tig Magnum Thf 201 Dc Puls Digital SPAW THF201 | 1 679 zł |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →