Falownik spawalniczy Magnum THF 201 Puls (U I THF201P D)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Magnum THF 201 Puls |
|
Zawiera kabel palnika, kabel uchwytu elektrody i kabel uziemiający.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Magnum 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Magnum.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Magnum THF 201 Puls
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Magnum THF 201 Puls WIG DC HF spawarka inwertorowa 200 A spawarka stal szl | 2 000 zł |
Spawarka Inwerterowa Magnum Thf 201 Puls Tig DC Mma 230V 200A Hf Zestaw | 1 650 zł |
Spawarka Magnum TIG THF 201 Puls Digital - zestaw : Wyposażenie - pakiety | 1 650 zł |
Un Spawarka Invertorowa Mma Tig Magnum Thf 201 Dc Puls Digital SPAW THF201 | 1 679 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →