Falownik spawalniczy IDEAL V-TIG 225 Puls
Zdjęcia 5 |
IDEAL V-TIG 225 Puls |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IDEAL 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IDEAL.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IDEAL V-TIG 225 Puls
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ideal V-TIG 225 PULS spawarka inwerterowa 200 A spawarka 2T/4T TIG DC PULS | 2 500 zł |
Spawarka Inwerterowa Ideal V-tig 225 Plus Tig DC Mma 230V 225A Igbt Zestaw | 1 789 zł |
Ideal Spawarka Inwertorowa Tig + Mma Hf 225Puls BW VTIG225P 5903991101884 | 1 831 zł |
SPAWARKA INWERTOROWA TIG + MMA HF 225PULS | 1 826 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →