Monitor HP M34d 34 " czarny (3B1W4AA)
Wideo 2Zdjęcia 4 |
HP M34d 34 " czarny
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:3 500:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP M34d 34 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor HP M34d 34" 3440x1440px 100Hz Curved | 1 900 zł |
Monitor HP M34d 34" 3440x1440px 100Hz Curved 3B1W4E9 | 1 900 zł |
Monitor HP M34d (3B1W4AA#ABB) | 3 013 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →