Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Enterprise M430F (3PZ55A)
Zdjęcia 6 |
Debiutujące w 2021 r. urządzenie wielofunkcyjne HP przedstawia serię LaserJet Enterprise i jest pozycjonowane jako rozwiązanie dla małych grup roboczych (do 10 osób). Model charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami (420x390x323 mm) i należy do urządzeń klasy podstawowej w linii korporacyjnej. Urządzenie łączy w sobie możliwości drukarki monochromatycznej z obsługą druku dwustronnego, skanera, kopiarki i faksu.
Zalecane miesięczne obciążenia to od 900 do 4800 stron, a maksymalna to 100 tys. Szybko nabierz prędkości dzięki wielofunkcyjnej drukarce HP LaserJet Enterprise M430F, która drukuje pierwszą stronę w nieco ponad 6 sekund, a następnie drukuje z prędkością do 40 str./min. Skaner płaski umożliwia skanowanie czarno-białe i kolorowe z rozdzielczością 600x600 dpi. Ponadto dostępny jest automatyczny jednoprzebiegowy podajnik dokumentów na 50 arkuszy, zaprojektowany w celu zwiększenia wygody dwustronnej digitalizacji i pracy z dokumentami wielostronicowymi. Inne możliwości urządzenia to 4,3-calowy ekran dotykowy i dobry zestaw interfejsów połączeń przewodowych, w tym port LAN i osobne złącze USB dla dysków flash.
Kup HP LaserJet Enterprise M430F
LaserJet Enterprise Drukarki wielofunkcyjne M430f Czarno-białe Drukarki bi | 2 966 zł |
HP LaserJet Enterprise Urządzenie wielofunkcyjne M430f 3PZ55A#B19 | 2 473 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet Enterprise MFP M430f 3PZ55A | 3 253 zł |
Urz. wielof. Hewlett-Packard LaserJet Enterprise MFP M430f (3PZ55A) | 2 699 zł |