Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AORUS MASTER 16G (GV-N407TSAORUS M-16GD)
Zdjęcia 9 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AORUS MASTER 16G |
|
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AORUS MASTER 16G
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AORUS MASTER Karta graficzna - 2670 MHz | 4 691 zł |
GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti SUPER AORUS Master - 16GB GDDR6X RAM - Karta | 4 599 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AORUS MASTER 16GB DLSS 3 GR-GFP-GA-0551 | 4 849 zł |
Karta graficzna GIGABYTE Aorus GeForce RTX 4070 Ti Super Master 16GB | 4 600 zł |
Karta graficzna GIGABYTE Aorus GeForce RTX 4070 Ti Super Master 16GB | 4 600 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →