Płyta główna Gigabyte B650 GAMING X
Wideo 10Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Gigabyte B650 GAMING X
+ Wi-Fibez Wi-Fi
Przeznaczenie:gamingowa
Format:ATX
Socket:AMD AM5
Chipset:AMD B650
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:8000 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+4 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Gigabyte B650 GAMING X
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gigabyte Płyta główna B650 GAMING X - obsługuje procesory AMD Ryzen 8000 8AMD Socket AM5: obsługuje procesory AMD Ryzen 7000/Ryzen 8000 Series
Q-Flash Plus: aktualizuj BIOS bez instalowania procesora, pamięci i karty graficznej
Niezrównana wydajność: bezpośrednie 8+2+2 fazy cyfrowe rozwiązanie VRM
Dwukanałowe pamięci DDR5: 4 x SMD DIMM z obsługą modułu pamięci AMD EXPO i Intel XMP
SuperSpeed Storage: 3 x złącza PCIe... więcej4.0 x4 M.2
Zaawansowana konstrukcja termiczna i osłona termiczna M.2: aby zapewnić stabilność zasilania VRM i wydajność dysku SSD 25110 M.2
Zatrzask EZ: gniazdo PCIe x16 z konstrukcją Quick Release
Szybkie sieci: 2,5 GbE LAN
Rozszerzona łączność: DP, HDMI, tylne USB-C 10 Gb/s, przednie USB-C 20 Gb/s
Inteligentny wentylator 6: posiada wiele czujników temperatury, hybrydowe głowice wentylatora z FAN STOP Amazon.plZłóż skargę | 966 zł |
GIGABYTE B650 GAMING X P?yta g?ówna - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAMP?yta g?ówna, rozmiar: ATX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), porty pami?ci: 4 x SATA-600 / 3 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, po??czenie ekranu: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek RTL8125 2.5 Gigabit sie? (LAN), A... więcejMD Graphics utrzymany (Wymagany procesor z VGA), Realtek HD Audio (8-Kana?y) karta d?wi?kowa, Gigabyte Fusion RGB 2.0 software Proshop.plZłóż skargę | 2 880 zł |
Płyta główna Gigabyte B650 GAMING X | 2 291 zł |
Płyta główna Gigabyte B650 GAMING X | 2 570 zł |
Seria Gigabyte Gaming (do gier)
od 3 949 zł
do gier, 15.6 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, 2 kg
od 1 379 zł
pamięć GDDR6, 12 GB, 15000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 3060, Ampere, 1837 MHz, LHR, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 8 pin
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 3 649 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4050, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, DOS, Wi-Fi 6E, obsługa VR, 2.53 kg
od 1 649 zł
pamięć GDDR6, 16 GB, 18000 MHz, AMD Radeon RX 7600 XT, Navi 3X (RDNA 3), 2810 MHz, HDMI, DisplayPort, podświetlenie, 8 + 8 pin, 190 W
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 4 099 zł
do gier, 17.3 ", matowy, 1920x1080 (16:9), IPS, 144 Hz, Core i5, 12500H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR4, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, 2.53 kg
od 3 149 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, Ada Lovelace, 2565 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 220 W
od 682 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 5 199 zł
do gier, 16 ", matowy, 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Hz, Core i7, 13650HX, 1.9 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, 2.5 kg
od 2 302 zł
pamięć GDDR6, 6 GB, 14000 MHz, NVIDIA GeForce GTX 1660 SUPER, 1830 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, 8 pin
od 519 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 5 049 zł
do gier, 16 ", matowy, 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Hz, Core i7, 13620H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, DOS, Wi-Fi 6E, obsługa VR, 2.3 kg
od 1 429 zł
pamięć GDDR6, 8 GB, 17000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4060, Ada Lovelace, 2550 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 8 pin
od 614 zł
micro-ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 7 253 zł
do gier, 16 ", matowy, 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Hz, Core i7, 13620H, 1.8 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 512 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, 2.3 kg
od 4 234 zł
pamięć GDDR6X, 16 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2655 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 285 W
od 770 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 7 339 zł
do gier, 16 ", matowy, 1920x1200 (16:10), IPS, 165 Hz, Core i7, 13650HX, 1.9 GHz, RAM 16 GB, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen1, USB C gen2, bez systemu operacyjnego, Wi-Fi 6E, obsługa VR, 2.5 kg
od 2 339 zł
pamięć GDDR6, 8 GB, 14000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 3070, Ampere, 1815 MHz, bez LHR, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 6 + 8 pin
Wideo recenzje
Unboxing Gigabyte B650 Gaming X AX
8 września 202332 522 przegląd
PC AM5 upgrade = AMD Ryzen 7600 + 32GB DDR5 + Gigabyte B650 Gaming X AX
21 listopada 20233 342 przegląd
Gigabyte B650 Gaming X AX BIOS Walk Thru
12 września 202324 793 przegląd
•How to Use USB Gigabyte Q-Flash Button on B650 Gaming AX• rename to: GIGABYTE.bin #pcbuild #pc #am5
2 maja 202326 259 przegląd
Gigabyte Aorus B650 Aorus Elite AX Gaming Motherboard AMD Socket AM5 WiFi Wi-Fi Wireless Driver
24 września 20236 957 przegląd
Gigabyte b650m gaming x ax motherboard overview
10 sierpnia 202325 296 przegląd
B650 AORUS ELITE AX | The Game-Changing Motherboard | What’s in the box #GamingMotherboard #AMD
23 marca 202328 716 przegląd
AMD Ryzen 9 7950x Gaming PC Build With GIGABYTE B650 AORUS ELITE AX DDR5 | Tech Land
16 kwietnia 20235 066 przegląd
Gigabyte B650M Aorus Elite AX vs Asus TUF B650 Gaming Plus WiFi Comparison | Which is best for you?
4 marca 20237 634 przegląd
Gigabyte b650m Gaming x ax Installing nvme m2 ssd on motherboard
3 września 20234 742 przegląd
Modyfikacje Gigabyte B650 GAMING X
Ceny na Gigabyte B650 GAMING X |
---|---|---|---|---|
Gigabyte B650 GAMING X AX | od 848 zł | 11 oferty | ||
Gigabyte B650 GAMING X | od 966 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 735 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 699 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 605 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 532 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, chłodzenie M.2