Urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce Pro WF-C579RDWF (C11CG77401)
Zdjęcia 6 |
Wielofunkcyjne urządzenie firmy Epson to rozwiązanie 4 w 1, które realizuje funkcje drukowania, kopiowania i digitalizacji danych (z automatycznym podawaniem oryginałów na 50 arkuszy i skanowaniem dwustronnym w jednym przebiegu), a także odbierania i przesyłania faksów (faks z pamięcią 550 stron). Model odnosi się do wysokowydajnych rozwiązań do użytku biurowego (średnie lub małe grupy robocze) i reprezentuje kohortę zaawansowanych urządzeń.
Laserowe urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce Pro WF-C579RDWF pozwala liczyć na wysokiej jakości pełnokolorowy druk w rozdzielczości do 4800x1200 dpi, co przydaje się podczas pracy z materiałami graficznymi. Urządzenie zapewnia wysoką prędkość drukowania (do 34 str./min w kolorze i czarno-białym) i kopiowania (do 22 str./min), a także jest w stanie wytrzymać miesięczne obciążenia do 50 tys.
wydruków, co przyda się przy dużych nakładach zadania. Chipy zawierają elastyczne opcje połączeń: urządzenie wielofunkcyjne można zintegrować z siecią lokalną (przez port LAN), podłączyć do komputera przez USB, poza tym model może drukować bezpośrednio z pamięci flash (osobny port) lub smartfonów i innych urządzeń mobilnych gadżety z Wi-Fi (technologie Wi-Fi Direct i AirPrint).
Kup Epson WorkForce Pro WF-C579RDWF
WF-C579RDWF 4800X1200 24PPM PRNT/CPY/SC C11CG77401 | 4 951 zł |
Epson WorkForce Pro WF-C579RDWF Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne z faks | 4 407 zł |
Epson WorkForce Pro WF-C579RDWF C11CG77401 urządzenie wielofunkcyjne atram | 5 251 zł |
Epson Wf-c579rdwf Multifunction Printer Biały One Size / EU Plug C11CG7740 | 4 499 zł |
Epson Workforce Pro WF-C579RDWF BAM drukarka atramentowa C11CG77401AA | 6 095 zł |