Urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce Pro WF-3820DWF
Wideo 9Zdjęcia 13 |
Wielofunkcyjne urządzenie 4 w 1 z technologią pełnokolorowego druku atramentowego i wkładami wielokrotnego napełniania. Urządzenie dodatkowo wyposażone w faks, plasuje się w dolnym segmencie średniej półki cenowej i przeznaczone jest głównie do użytku biurowego. Szybkość drukowania wynosi 35 str./min w przypadku tekstu monochromatycznego i 21 str./min w przypadku tekstu z kolorowymi obrazami.
Skaner wyposażony jest w automatyczny podajnik dokumentów z zasobnikiem na 35 arkuszy. Głowica drukująca jest napędzana technologią PrecisionCore, która zapewnia najwyższy poziom szczegółowości i bardzo ekonomiczne zużycie atramentu. Rozdzielczość sięga 4800x2400 dpi, co pozwala na druk dużych banerów przy użyciu papieru rolkowego. Kolorowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne Epson WorkForce Pro WF-3820DWF otrzymało wkłady wielokrotnego użytku.
W zestawie zastosowano wysokiej jakości atrament pigmentowy DURABrite Ultra, który dobrze sprawdza się nawet na zwykłej papeterii. Taka farba nie rozmazuje się i nie blaknie. Ten model MFP znajdzie zastosowanie w każdym biurze. Zadania drukowania można przesyłać przez sieć firmową (przewodową, bezprzewodową) lub bezpośrednio ze smartfona. Skany dokumentacji można łatwo przesłać do magazynu w chmurze. Urządzenie zwiększy szybkość i jakość pracy, jednocześnie minimalizując koszty druku.
Kup Epson WorkForce Pro WF-3820DWF
Epson Workforce PRO WF3825DWF Inyección de color A4 4800 x 2400 DPI 21 str | 608 zł |
Epson WorkForce PRO Wf-3820 All-in-one Wireless Copier fax Scan Inkjet Pri | 512 zł |
Epson Workforce Wf-3820 Dwf Multifunction Printer Czarny One Size / EU Plu | 697 zł |
Epson Workforce Pro Wf-3825dwf Multifunction Printer Czarny One Size / EU | 722 zł |
- Atrament pigmentowy Epson DURABrite Ultra
- Konfiguracja dysz: 800 dysz dla czerni, 256 dysz dla koloru