БФП Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF (C11CG68401)
Фото 7 |
Закрити
Шапка
Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF
Тип:кольоровий, кольорів 4, струменевий
Формат:A3
Підключення:USB B, NFC, LAN, Wi-Fi 5 (802.11aс)
Роздільна здатність друку:4800x1200 dpi
Сканування:1200х2400 dpi
Ч/б друк:35 стр/хв
Кольоровий друк:35 стр/хв
Кількість картриджів:4 шт
Всі характеристики
Купити Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Epson C11CG68401 | 7 313 zł |
Epson Urządzenie wielofunkcyjne WF-C8690DWF A3+/35ppm/ADF50/PCL+PS3/LDAP PBiznesowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne A3
Niskie koszty i wysoka produktywność za sprawą wysoce niezawodnego biz... щеnesowego atramentowego urządzenia wielofunkcyjneg Zadowolenie.plПоскаржитись | 7 490 zł |
Epson Urządzenie wielofunkcyjne WF-C8690DWF A3+/35ppm/ADF50/PCL+PS3/LDAP 4Biznesowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne A3
Niskie koszty i wysoka produktywność za sprawą wysoce niezawodnego biz... щеnesowego atramentowego urządzenia wielofunkcyjneg Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 7 490 zł |
Epson Urządzenie wielofunkcyjne WF-C8690DWF A3+/35ppm/ADF50/PCL+PS3/LDAP 1Biznesowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne A3 Niskie koszty i wysoka produktywność za sprawą wysoce niezawodnego bizneso... щеwego atramentowego urządzenia wielofunkcyjneg OryginalneTusze.plПоскаржитись | 7 426 zł |
Epson Urządzenie wielofunkcyjne WF-C8690DWF A3+/35ppm/ADF50/PCL+PS3/LDAP 4Biznesowe atramentowe urządzenie wielofunkcyjne A3
Niskie koszty i wysoka produktywność za sprawą wysoce niezawodnego biz... щеnesowego atramentowego urządzenia wielofunkcyjneg Kakto.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 7 490 zł |
Epson Urządzenie wielofunkcyjne WF-C8690DWF A3+/35ppm/ADF50/PCL+PS3/LDAPale.pl Поскаржитись | 7 210 zł |
Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe A3Drukarka atramentowa Epson WorkForce Pro WF-C8690DWF Drukarka atramentowa to urządzenie peryferyjne służące do drukowania dok... щеumentów, zdjęć i innych materiał... EmpikПоскаржитись | 7 573 zł |
Серія Epson WorkForce Pro (середній офіс)
від 918 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x2400 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 582 zł
кольоровий, струменевий, A4, 4800x2400 dpi, ч/б 21 стр/хв, кольоровий 11 стр/хв, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 512 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x2400 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 799 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, 4800x1200 dpi, ч/б 34 стр/хв, кольоровий 34 стр/хв, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 7 210 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, NFC, факс
від 937 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, 4800x2400 dpi, ч/б 32 стр/хв, кольоровий 22 стр/хв, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 1 735 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 1 345 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, 4800x1200 dpi, ч/б 34 стр/хв, кольоровий 34 стр/хв, NFC, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 3 207 zł
монохромний, струменевий, СБПЧ, A4, друк 2400х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, ОЗП 2048 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 1 089 zł
монохромний, струменевий, СБПЧ, A4, 2400x1200 dpi, ч/б 34 стр/хв, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 2 009 zł
монохромний, струменевий, СБПЧ, A4, друк 2400х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 2 501 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, 4800x1200 dpi, ч/б 34 стр/хв, кольоровий 30 стр/хв, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 739 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x2400 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 899 zł
монохромний, струменевий, A4, 2400x1200 dpi, ч/б 34 стр/хв, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 868 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x2400 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х1200 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 800 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, 4800x1200 dpi, ч/б 34 стр/хв, кольоровий 34 стр/хв, NFC, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 9 514 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A3, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 2 807 zł
монохромний, струменевий, СБПЧ, A4, 2400x1200 dpi, ч/б 34 стр/хв, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 926 zł
монохромний, струменевий, A4, друк 4800x2400 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 6 733 zł
кольоровий, струменевий, A3, 4800x1200 dpi, ч/б 35 стр/хв, кольоровий 35 стр/хв, NFC, Wi-Fi Direct, AirPrint
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 122 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 256 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 598 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, сканування 1200х1200 dpi, ОЗП 128 МБ, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 244 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, AirPrint, без дисплея, низький шум
від 519 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 16 МБ
від 2 698 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 512 МБ, LAN, кардридер
від 635 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 2400х600 dpi, сканування 600х1200 dpi, ОЗП 32 МБ
від 1 669 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 1024 МБ, швидкий процесор, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, жорсткий диск, 4 ГБ
від 1 726 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 1200х1200 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, 2-стороннє сканування, автосканування, ОЗП 1024 МБ, швидкий процесор, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, жорсткий диск, 4 ГБ
від 1 173 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, друк 5760x1440 dpi, 2-сторонній друк, сканування 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint
від 600 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, СБПЧ, A4, друк 4800x1200 dpi, фотодрук, сканування 600х1200 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, без дисплея
від 185 zł
кольоровий, кольорів 4, струменевий, A4, друк 4800x1200 dpi, 2-сторонній друк, фотодрук, сканування 1200х2400 dpi, автосканування, Wi-Fi Direct, AirPrint, факс
від 649 zł
монохромний, лазерний, A4, друк 600х600 dpi, 2-сторонній друк, сканування 600х600 dpi, автосканування, ОЗП 64 МБ, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, Bluetooth