Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3210
Wideo 20Zdjęcia 15 |
Uniwersalne urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1, które może pełnić funkcje drukarki atramentowej, skanera i kopiarki z równą wydajnością. Model jest pozycjonowany przez producenta w średnim segmencie cenowym i może służyć jako dobry wybór do użytku domowego lub wyposażenia małego biura. Wśród kluczowych zalet urządzenia Epson EcoTank L3210 MFP przede wszystkim warto podkreślić system ciągłego zasilania atramentem (CISS) z dobrym zapasem atramentu, a także możliwość drukowania zdjęć bez obramowania.
Zbiorniki z atramentem o bardzo dużej pojemności umożliwiają łatwe ich uzupełnianie, a specjalna konstrukcja tych samych zbiorników zapobiega możliwości „pomieszania” zbiorników o różnych kolorach. Jedno pełne naładowanie wystarczy, aby urządzenie wydrukowało do 4500 stron monochromatycznych i do 7500 stron kolorowych. Opatentowana technologia firmy Epson Micro Piezo Heat-Free zapewnia urządzeniu dobrą prędkość drukowania, wystarczającą nawet do użytku biurowego. A żeby wydrukować jedno zdjęcie w formacie 10x15 cm na specjalnym grubym papierze, urządzenie potrzebuje około 69 sekund. Wbudowany skaner ma dość typową rozdzielczość 600x1200 dpi, co wystarcza do pracy z dowolnymi dokumentami. Ale opcje łączności są skromne - tylko interfejs USB, co przede wszystkim odróżnia urządzenie od bardziej zaawansowanego modelu Epson EcoTank L3250.
Kup Epson EcoTank L3210
Wszystkie ceny 61 →Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3210 3w1 (C11CJ68402) | 1 140 zł |
EPSON Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L3211 Czarny | 719 zł |
Epson L3211 All in One Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne - Kolor - Tusz | 827 zł |
Epson Urządzenie wielofunkcyjne L3210 ITS kolor A4/33ppm/USB/3pl/BLPR/czar | 827 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON L3211 czarne | 715 zł |
- L3100 — prędkość druku A4 (ISO): b/w — 9,2 str./min; kolor - 4,5 str./min; przedni panel sterowania jest czarny.
- L3101 — prędkość druku A4 (ISO): b/w — 9,2 str./min; kolor - 4,5 str./min; przedni panel sterowania jest niebieski.
- L3110 — prędkość druku A4 (ISO): b/w — 10 str./min; kolor - 5 str./min; przedni panel sterowania jest czarny.
- L3111 — prędkość druku A4 (ISO): b/w — 10 str./min; kolor - 5 str./min; przedni panel sterowania jest niebieski.