Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L6260
Zdjęcia 3 |
Zaawansowane i wydajne urządzenie wielofunkcyjne z szybkim drukowaniem, łącznością bezprzewodową i łatwym w obsłudze panelem sterowania z wyświetlaczem. Model jest prezentowany na rynku w 2022 roku, plasowany jest przez producenta w górnym segmencie cenowym i może służyć jako dobry wybór do zastosowania w małym lub średnim biurze. Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L6260 jest wyposażone w system ciągłego zasilania atramentem (CISS) z dobrym zapasem atramentu — do 7500 stron przy drukowaniu monochromatycznym i do 6000 stron przy drukowaniu w kolorze.
Jednocześnie urządzenie charakteryzuje się dużą szybkością drukowania i obsługą automatycznego druku dwustronnego. Między innymi istnieje możliwość drukowania zdjęć bez obramowania z prędkością do 69 sekund na stronę o wymiarach 10x15 cm Wbudowany skaner może pochwalić się rozdzielczością skanowania 1200x2400 dpi, co w zupełności wystarcza do skanowania zarówno zwykłych dokumentów, jak i fotografii . Na szczególną uwagę zasługuje wielofunkcyjny panel sterowania z wbudowanym kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 2,4 cala. Aby zintegrować urządzenie z siecią grupy roboczej, istnieje port Ethernet LAN oraz wbudowana karta sieci bezprzewodowej Wi-Fi 4, która zapewnia również możliwość drukowania dokumentów bezpośrednio ze smartfonów i tabletów.
Kup Epson EcoTank L6260
Wszystkie ceny 10 →Epson EcoTank L6260 drukarka atramentowa skaner kopiarka 375 x 347 x 187 m | 1 399 zł |
Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L6260 ITS A4/33ppm/WiFi/LAN/duplex PPE | 1 663 zł |
Epson Urządzenie wielofunkcyjne MFP L6260 ITS A4/33ppm/WiFi/LAN/duplex 683 | 1 663 zł |
Epson EcoTank ITS L6260 (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 1 599 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe EPSON EcoTank L6260 C11CJ62402 | 2 080 zł |
- Drukowanie bez wkładów (wbudowane zbiorniki z atramentem)