Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Home XP-3200
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Kompaktowe, zaawansowane technologicznie i stosunkowo niedrogie atramentowe urządzenie wielofunkcyjne w formacie A4 z systemem podawania atramentu nabojowego, wbudowanym modułem Wi-Fi, małym kolorowym ekranem i obsługą technologii druku w chmurze. W 2022 r. pozycjonowany jako niedrogi produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do użytku domowego lub małego biura. To pełnoprawny kombajn, w którego skład wchodzi drukarka atramentowa z czarnym pigmentem i kolorowymi atramentami rozpuszczalnymi w wodzie, płaski skaner z czujnikiem CIS o wysokiej rozdzielczości oraz wygodna kopiarka z możliwością szybkiego skalowania.
W odróżnieniu od większości dostępnych modeli, urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Home XP-3200 obsługuje automatyczny druk dwustronny oraz druk zdjęć w formatach do 20x25 cm włącznie. Wbudowany adapter Wi-Fi 4 umożliwia integrację urządzenia z bezprzewodową siecią domową/biurową i umożliwia odbieranie zadań drukowania bezpośrednio z laptopów, smartfonów i tabletów (Android, iOS). Zaawansowana technologia piezoelektrycznego druku atramentowego firmy Epson Micro Piezo zapewnia wysoką jakość i szybkie drukowanie i kopiowanie dokumentów monochromatycznych/kolorowych, a w przypadku korzystania ze specjalnego papieru fotograficznego o dużej gęstości (do 300 g/m2) można drukować zdjęcia i fotorealistyczne wizualizacje.
Kup Epson Expression Home XP-3200
Drukarka atramentowa EPSON XP-3200 wielofunkcyjna 3w1 KOLOR | 319 zł |
Drukarka Wielofunkcyjna Atramentowa Epson Xp-3200 | 350 zł |
Epson Xp-3200 Multifunction Printer Posrebrzany One Size / EU Plug 7641630 | 339 zł |
Epson XP-3200 WiFI KSERO DRUK SKAN Wieczne tusze | 489 zł |
Epson Expression Home Xp-3205 Multifunction Printer Czarny C11CK66404 | 360 zł |