Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Home XP-5200
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 do domu lub małego biura. Może być używana jako dwustronna kolorowa drukarka atramentowa, płaski skaner A4 i kolorowa kopiarka z możliwością szybkiego skalowania. Odnosi się do niedrogich produktów w średniej kategorii cenowej, które są przeznaczone do użytku w domu lub lekkich obciążeń w małym biurze. Model ten wyposażono w kontroler bezprzewodowy Wi-Fi 4, który umożliwia bezprzewodowe drukowanie ze smartfonów, tabletów, laptopów oraz skanowanie dokumentów do gadżetów mobilnych.
Ważną cechą Epson Expression Home XP-5200 jest wysoka jakość druku i kopiowania. Efekt ten osiągnięto dzięki zastosowaniu technologii Epson Micro Piezo oraz atramentów pigmentowych. Bardzo małe kropelki atramentu wysychają natychmiast, nie rozlewając się po powierzchni papieru. Gotowe wydruki nie rozmazują się, nie boją się wilgoci, a ich jakość zależy niemal od jakości papieru. Szybkość druku dokumentów czarno-białych (jakość ISO) sięga 14 str./min, w kolorze 7,5 str./min. Płaski skaner CIS zapewnia szybkie skanowanie lub kopiowanie z rozdzielczością do 1200x2400 dpi. Oprócz standardowych wkładów Epson 503 (160 stron) dostępne są wkłady o wysokiej wydajności 503XL (550 czarno-białych i 470 kolorowych).
Kup Epson Expression Home XP-5200
Epson Expression Home XP-5200 - Multifunction printer - colour - ink-jet - | 613 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Home XP-5200 (C11CK61403) | 405 zł |
Epson Expression Home XP-5200 All in One Drukarka atramentowa Wielofunkcyj | 408 zł |
Epson Xp-5205 Multifunction Printer Posrebrzany MGS0000012697 | 467 zł |
Epson Expression Home Xp-5200 Printer Czarny One Size / EU Plug C11CK61403 | 452 zł |