Urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Premium XP-6100
Wideo 10Zdjęcia 16 |
Stosunkowo kompaktowe i wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1, jakim jest kolorowa drukarka atramentowa z automatycznym drukiem dwustronnym oraz skaner płaski CIS o wysokiej rozdzielczości, połączone w jednej obudowie. Współdziałając ze sobą, moduły te mogą pełnić funkcje cyfrowej kserokopiarki, która może szybko wykonać monochromatyczne i kolorowe kopie dokumentów lub zdjęć.
Jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej w 2018 roku, nastawiony na osobisty użytek domowy. Współpracuje z pięcioma wkładami (atrament czarny - pigmentowy, kolorowy - rozpuszczalny w wodzie). Kompatybilny ze zwykłymi wkładami Epson 202 i wkładami Epson 202XL o dużej pojemności. W przypadku korzystania z wysokiej jakości papieru urządzenie wielofunkcyjne Epson Expression Premium XP-6100 zapewnia nienaganną jakość druku monochromatycznego, kolorowego i fotograficznego.
Czarny tusz wysycha błyskawicznie, nie rozmazuje się i nie unosi na powierzchni po zamoczeniu lub podkreśleniu markerem. Mechanizm podający przystosowany jest do pracy z różnymi gramaturami papieru o gramaturze od 64 do 300 g/m². Skaner zapewnia poprawną reprodukcję kolorów oraz wysoką rozdzielczość optyczną. Posiada wbudowany czytnik kart pamięci SDHC/SDXC oraz zintegrowany adapter WiFi do bezpośredniego drukowania z urządzeń mobilnych.
Kup Epson Expression Premium XP-6100
Epson Expression Premium XP-6100 urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 skanowani | 602 zł |
Epson Expression Premium XP-6105 All in One Drukarka atramentowa Wielofunk | 713 zł |
Epson Expression Premium Xp-6100 Multifunction Printer Czarny One Size / E | 633 zł |