Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3250
Wideo 25Zdjęcia 30 |
Stosunkowo kompaktowy model wydajnej i wydajnej wielofunkcyjnej drukarki atramentowej z wbudowanym ciągłym dostarczaniem atramentu (CISS) i zintegrowanym adapterem bezprzewodowym Wi-Fi 4. Wprowadzony na rynek w 2021 r. jako część rodziny urządzeń Epson L przeznaczonych do użytku domowego lub małego biura. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej kategorii cenowej. Epson EcoTank L3250 MFP może pełnić funkcje klasycznej drukarki atramentowej, w tym drukarki fotograficznej (prędkość drukowania 69 s na stronę 10x15 cm), płaskiego skanera A4 i kopiarki.
Istotną zaletą modelu jest zastosowanie systemu ciągłego zasilania atramentem (CISS) zamiast klasycznych wkładów, co może znacznie obniżyć koszty materiałów eksploatacyjnych. Model uzupełniają zbiorniki z atramentem o zwiększonej pojemności, które można łatwo napełniać dzięki specjalnie opracowanym zbiornikom na atrament. Jednocześnie zasób atramentu czarno-białego wystarcza na 4500 stron, a kolor - do 7500 stron.
Zintegrowany skaner płaski może pochwalić się rozdzielczością skanowania do 1200x2400 dpi, co wystarcza do skanowania zdjęć i dokumentów. Panel sterowania pozbawiony jest wyświetlacza, ale daje możliwość zarówno przewodowego połączenia z komputerem PC (interfejs USB), jak i bezprzewodowego (interfejs Wi-Fi 4). Producent wdrożył również możliwość drukowania bezpośrednio ze smartfonów, obsługiwane są usługi drukowania w chmurze Epson iPrint i Epson Email Print.
Kup Epson EcoTank L3250
Wszystkie ceny 49 →EPSON Drukarka atramentowa kolorowa L3251 A4 Rozdzielczość 5760 x 1440 DPI | 799 zł |
Drukarka Epson EcoTank L3256 3w1 (C11CJ67407) | 769 zł |
EPSON Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L3256 Biały | 849 zł |
Epson L3250 All in One Printer Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne - Kolor | 911 zł |
Epson Urządzenie wielofunkcyjne L3251 ITS kolor/A4/33ppm/USB/WiFi/3pl/3.9k | 818 zł |
- Epson L3250 - czarny mfp; przedni panel sterowania jest czarny.
- Epson L3251 - czarny mfp; przedni panel sterowania jest niebieski.
- Epson L3256 - białe urządzenie wielofunkcyjne; przedni panel sterowania jest biały.