Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L3560
Kompaktowe, wszechstronne i energooszczędne urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 z niskim kosztem w przeliczeniu na stronę i wbudowanym Wi-Fi do bezprzewodowego drukowania. Potrafi wykonywać funkcje kolorowej drukarki atramentowej, skanera i kopiarki z szybkim skalowaniem. Główną cechą tego modelu było zastosowanie nowej generacji fabrycznego systemu ciągłego zasilania atramentem (CISS) ze zbiornikami czołowymi, pojemnikami z wbudowanym zaworem zabezpieczającym przed przypadkowym rozlaniem oraz ulepszonym systemem uzupełniania (zasilanie atramentem w zestawie dla wydajności 3600 b/ w stron i 6500 stron w kolorze Producent jest pozycjonowany jako produkt średniej klasy, skierowany do szerokiego grona użytkowników, którzy potrzebują atramentowego urządzenia wielofunkcyjnego do codziennego drukowania/kopiowania przy umiarkowanym koszcie w przeliczeniu na stronę 8 do 10 razy więcej pojemników z atramentem Wygodne, firmowe uzupełnianie technologie pozwalają użytkownikowi na konserwację maszyny na własną rękę Epson Micro Piezo zastrzeżona technologia druku piezoelektrycznego zapewnia przyzwoite wydruki monochromatyczne (9,2 ppm w standardowej jakości ISO) i kolorowe (4,5 ppm ISO). Fotorealistyczne obrazy są obsługiwane na grubym papierze fotograficznym (do 300 g/m²) w rozmiarze do 13x18 cm, a drukowanie bez marginesów na papierze 10x15 cm zajmuje 69 sekund.
Kup Epson EcoTank L3560
Wszystkie ceny 13 →Epson Urządzenie wielofunkcyjne L3560 ITS kolor A4/33ppm/WiFi/3.3pl/4.3kg | 1 481 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L3560 | 1 100 zł |
EPSON EcoTank L3560 C11CK58403 C11CK58403 | 1 464 zł |
Epson Urządzenie wielofunkcyjne L3560 ITS kolor A4/33ppm/WiFi/3.3pl/4.3kg | 1 481 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank L3560 | 1 100 zł |