Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank ET-8550 (C11CJ21201)
Wideo 17Zdjęcia 4 |
Zamknij
Menu
Epson EcoTank ET-8550
2022 rokET Serieswiele kolorówLANczytnik kart pamięciWi-Fi DirectAirPrintCISSdruk zdjęćdruk dwustronny
Rodzaj:kolorowe, kolory 6, atramentowa
Format:A3
Podłączenie:USB B, LAN, Wi-Fi 5 (802.11aс)
Rozdzielczość druku:5760x1440 dpi
Skanowanie:1200x4800 dpi
Druk mono:16 str./min
Druk w kolorze:12 str./min
Druk zdjęć:15 s/str.
Wszystkie dane techniczne
Kup Epson EcoTank ET-8550
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Epson - EcoTank ET-8550 Atramentowe zdjęcie A3 C11CJ21401Zaprojektowany, aby odbijać się echem miękkich fałd plisowanej tkaniny
Wyjątkowo niski koszt jednej strony dzięki innowacyjnemu systemowi uzupełniania atramentu z zasadą blokady kluczyka
Tace na papier A4 i papier fotograficzny oraz dwa tylne podajniki do grubszych nośników sprawiają, że drukarka ta jest dobrym wyborem zarówno do pracy, jak i kre... więcejatywnego hobby
Łączność: Drukowanie ze smartfona lub tabletu za pomocą Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet i Apple Airprint
Zawiera 2,4,7,9-tetrame Amazon.plZłóż skargę | 4 571 zł |
Epson EcoTank ET-8550 A3 All in One Drukarka atramentowa Wielofunkcyjne -Drukarka wielofunkcyjna, kolorowy, strumieniowa, do nape?niania, A3 (no?nik), do 16 str/min (drukowanie), USB, LAN, host USB, Wi-Fi(ac), czarny Proshop.plZłóż skargę | 3 252 zł |
Urządzenie wielofunkcyjne Epson ET-8550 (C11CJ21401) | 3 330 zł |
Epson Ecotank Et-8550 Multifunction Printer Czarny One Size / EU Plug C11CWtyczka UE.Epson EcoTank ET-8550.Technol tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 3 675 zł |
Seria Epson ET (dom, CISS)
od 1 173 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 742 zł
kolorowa, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, 5760х1440 dpi, mono 33 str./min, kolorowe 15 str./min, Wi-Fi Direct
od 577 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 4 033 zł
kolorowa, kolory 4, atramentowa, CISS, A3, 4800x1200 dpi, mono 32 str./min, kolorowe 32 str./min, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 2 479 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 3 209 zł
kolorowa, kolory 6, atramentowa, CISS, A3, 5760х1440 dpi, mono 22 str./min, kolorowe 22 str./min, Wi-Fi Direct
od 3 252 zł
kolorowe, kolory 6, atramentowa, CISS, A3, druk 5760x1440 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200x4800 dpi, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, czytnik kart pamięci
od 3 145 zł
kolorowa, kolory 4, atramentowa, CISS, A3, 4800x1200 dpi, mono 30 str./min, kolorowe 20 str./min, Wi-Fi Direct
od 1 343 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 725 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 7 876 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х1200 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 852 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, bez wyświetlacza
od 1 771 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 5 741 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A3, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 3 080 zł
kolorowe, kolory 6, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200x4800 dpi, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, czytnik kart pamięci
od 1 105 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, skanowanie 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 5 113 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A3, druk 4800x2400 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 3 713 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 430 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 1 855 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint
Wideo recenzje
Epson ET-8550 Review and Hands On
1 sierpnia 202179 407 przegląd
Using the Epson ET-8550 ecotank printer. Making an A3+ 13"x19" borderless photo print
29 maja 202183 307 przegląd
Best Photo Printer? Epson EcoTank ET-8550 A3+ Photo Printer Review
8 października 202187 696 przegląd
Epson ET-8550 EcoTank | First look review
24 maja 202142 810 przegląd
ET 8550 printer Q and A - Using the 8550 A3+ EcoTank printer
1 grudnia 202118 131 przegląd
Epson ET-8550 Getting the best print quality. What matters the most for great prints?
13 listopada 202121 657 przegląd
Which papers work with the ET-8550? Choose paper sample and test packs with care
29 sierpnia 202122 525 przegląd
Epson ET-8550 A3+ poster board printing via rear paper feed. Using 13x19 Epson Matte board board
20 czerwca 202143 231 przegląd
CONVERT MY EPSON ECOTANK ET-8550 INTO A DTF PRINTER | HOME T-SHIRT BUSINESS | DIRECT TO FILM
8 lutego 2022365 841 przegląd
Epson EcoTank ET-8550 A3+ black and white fine art prints. Paper options and print settings
6 czerwca 202148 375 przegląd
Epson ET-8550 panoramic print making. Producing a 13" x 800mm wide photo print
4 czerwca 202157 217 przegląd
Epson P700 vs. Epson ET-8550 - Fotospeed | Paper for Fine Art & Photography
24 lutego 202259 880 przegląd
Epson ET-8550 setup. Initial install of the Epson EcoTank A3+ printer. Ink loading and software
22 maja 202151 083 przegląd
Looking again at the Epson ET-8550 Ecotank printer - Fotospeed | Paper for Fine Art & Photography
27 stycznia 202278 603 przegląd
Epson ET 8550 printer review. Functionality, features and print quality of the 13" A3+ EcoTank model
25 czerwca 2021126 795 przegląd
Epson ET 8550 Review - Fotospeed | Paper for Fine Art & Photography
5 lipca 202113 688 przegląd
unboxin EPSON ECOTANK ET-8550
17 maja 202112 081 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 122 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 256 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 598 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, skanowanie 1200х1200 dpi, RAM 128 MB, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 244 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, AirPrint, bez wyświetlacza, niski poziom hałasu
od 519 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 16 MB
od 2 698 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 512 MB, LAN, czytnik kart pamięci
od 635 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 2400х600 dpi, skanowanie 600х1200 dpi, RAM 32 MB
od 1 669 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 726 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 1200х1200 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, skanowanie dwustronne, automatyczne skanowanie, RAM 1024 MB, szybki procesor, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, hDD, 4 GB
od 1 173 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 5760x1440 dpi, druk dwustronny, skanowanie 1200х2400 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint
od 600 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, CISS, A4, druk 4800x1200 dpi, druk zdjęć, skanowanie 600х1200 dpi, Wi-Fi Direct, AirPrint, bez wyświetlacza
od 185 zł
kolorowe, kolory 4, atramentowa, A4, druk 4800x1200 dpi, druk dwustronny, druk zdjęć, skanowanie 1200х2400 dpi, automatyczne skanowanie, Wi-Fi Direct, AirPrint, faks
od 649 zł
monochromatyczne, laserowa, A4, druk 600х600 dpi, druk dwustronny, skanowanie 600х600 dpi, automatyczne skanowanie, RAM 64 MB, LAN, Wi-Fi Direct, AirPrint, Bluetooth