Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank ET-2810
Wideo 11Zdjęcia 16 |
Kompaktowe, ciche i ciche urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 o niskim koszcie wydruku, z funkcją drukowania zdjęć i wbudowanym interfejsem bezprzewodowym Wi-Fi 4. Możliwość drukowania monochromatycznej i kolorowej drukarki atramentowej (technologia Epson Micro Piezo Heat-Free), skanera płaskiego i kopiarki z możliwością szybkiego skalowania. Model ten wyposażony jest w fabryczny system ciągłego zasilania atramentem nowej generacji (CISS) z przednimi zbiornikami, pojemniki z wbudowanym zaworem chroniącym przed przypadkowym rozlaniem oraz ulepszony system napełniania.
Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank ET-2810 jest pozycjonowane jako produkt ze średniej półki cenowej skierowany do wymagających użytkowników domowych, którzy potrzebują wszechstronnego i średnio wydajnego procesora atramentowego o niewielkich kosztach drukowania. Stosunkowo niski koszt posiadania takiego urządzenia tłumaczy się tym, że koszt zbiorników z atramentem jest znacznie niższy niż cena tradycyjnych wkładów, a objętość atramentu w pojemnikach jest 8-10 razy większa. Początkowy zapas atramentu wystarcza na wykonanie 3600 wydruków dokumentów monochromatycznych i 6500 dokumentów kolorowych. Szybkość druku czarno-białego i kolorowego w standardowej jakości wynosząca 10 i 5 str./min jest wystarczająca dla potrzeb domowego biura.
Kup Epson EcoTank ET-2810
Epson EcoTank ET-2811 11730183000 | 1 167 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Epson ET-2811 - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 1 245 zł |
Epson Ecotank Et-2810 Multifunction Printer Czarny One Size / EU Plug C11C | 1 084 zł |
Epson EcoTank ET-2810 C11CJ67403 Drukarka Atramentowa Czarny | 1 061 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Epson ET-2815 - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 976 zł |